شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

بهترین مشاوره خانواده در تهران-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

جهت ارتباط با بهترین مشاوره خانواده در تهران با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز در محدوده نیاوران واقع میباشد . جهت تعیین وقت مشاوره حضوری و تلفنی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم .

مشاوره خانواده جهت بررسی و حل مسائل ارتباطی بین اعضای خانواده میباشد . جلسات مشاوره خانواده به صورت فردی و خانوادگی برگزار میگردد . این جلسات در تمامی ایام هفته از ۹ صبح تا ۱۲ شب امکان پذیر است .

مشاورین مرکز دارای مدرک دکتری تخصصی در زمینه روانشناسی و مشاوره خانواده هستند .

شماره تلفن بهترین مشاوره خانواده در تهران :

برای ارتباط با بهترین مشاوره خانواده در تهران به صورت تلفنی ،آنلاین و یا حضوری با شماه تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت عدم پاسخگویی پیامک نیز پاسخ داده خواهد شد.

تعداد جلسات مشاوره خانواده بسته به موضوع مورد بحث بین ۳ تا ان جلسه امکان پذیر است . در این جلسات علاوه بر انجام مصاحبه بالینی و انجام تست های روانشناسی جلسات گروهی نیز برگزار میگردد .ارائه تکینیک هایی جهت حل تعارضات بین اعضای خانواده نیز از وظایف بهترین مشاوره خانواده در تهران میباشد .

بهترین مشاوره خانواده در تهران

بهترین مشاوره خانواده در تهران

 

آدرس بهترین مشاوره خانواده در تهران :

این مرکز واقع در نیاوران ،نبش چهارراه مژده میباشد . جهت دریافت آدرس دقیق مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . دسترسی به این آدرس از طریق مترو و یا وسایل نقلیه عمومی نیز به راحتی امکان پذیر است .

گاهی تنها با چند جلسه مشاوره خانواده میتوانید مسائل بین اعضای خانواده را برای همیشه برطرف نمایید .

 

اطلاعات مشاورین این مرکز را میتوانید در همین سایت مشاهده نمایید . بهترین مشاوره خانواده در تهران در مرکز مشاوره نیاوران به آدرس نیاوران ،نبش چهارراه مژده میباشد .

۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲
نیاوران – چهارراه مژده – نبش نجابت جو- پلاک ۳۵۲ – طبقه دوم شمالی

هزینه جلسات مشاوره خانواده در این مرکز طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد .هزینه جلسات تلفنی از حضوری مقداری کمتر میباشد . ضمن اینکه امکان هماهنگی جلسات برگزاری جلسات تلفنی خارج از ساعت اداری نیز امکان پذیر میباشد . به این جهت میتوانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ نیز تماس بگیرید .

 

 

 

نظرات بسته شده است.