شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

تست مشاوره قبل از ازدواج

تست  قبل از ازدواج به جهت بررسی خصوصیات شخصیتی افراد میباشد. از قدیم هم بحث بر آن بوده که افراد باید تا حدودی از نظر عقاید و شخصیت به هم شبیه باشند.

مشاوره قبل از ازدواج امروزه به تمامی افراد و به همه نوع ازدواج از سنتی تا مدرن پیشنهاد میگردد. در این جلسات روانشناس تا حدودی با شخصیت افراد آشنا میشود.

جلسات تست  قبل از ازدواج:

این جلسات به صورت انفرادی و یا مشترک برگزار میگردد. یک نفر یا هر دو نفر به صورت مجزا شروع به پاسخ به سوالت میکنند .

این تست قبل از ازدواج  توسط روانسج تحلیل میگردد . در نهایت نمودار شخصیتی هر فرد در اختیار روانشناس قرار میگیرد .

این جلسات به صورت همه روزه از ۸ صبح تا ۱۰ شب با هماهنگی قبلی میباشد . برگزاری جلسات به صورت تلفنی ،حضوری و یا آنلاین میباشد .

تست قبل از ازدواج

تست قبل از ازدواج

هزینه جلسات تست قبل از ازدواج :

هزینه جلسات بسته به نوع تست و زمان جلسات متفاوت است . معمولا روال بر آن است که پس از اماده شده نمودار شخصیتی هردو نفر جلسه مشاوره ای برای

تحلیل تست قبل از ازدواج برگزار میگردد . که اشتراک و تفاوت شخصیت ها بررسی میگردد . در نهایت روانشناس میزان پایداری ازدواج را تخمین میزند .

و اگر نیاز به جلسات تکمیلی باشد با نظر زوجین برگزار میگردد . در این جلسات موارد قابلآموزش برای پایداری بیشتر ازدواج آموزش داده میشود .

که این هزینه تست و جلسات به صورت جداگانه پرداخت میشود . البته این هزینه در کل مبلغ چشم گیری نیست ، و برای تضمین شروع و پایداری زندگی زناشویی چندین ساله واقعا ارزشمند است

 

مرکز مشاوره اقدسیهتست قبل از ازدواج – بلوار ارتش – میدان ارتش – کوچه طاهری -پلاک ۲ – واحد ۷

۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان و.شخصیت و…. به صورت تلفنی و حضوری در تمامی ایام هفته بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی

 

 

 

نظرات بسته شده است.