دوره یک روزه تقویت حافظه-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای ثبت نام  در دوره یک روزه تقویت حافظه با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این دوره سه ساعته در مرکز مشاوره نیاوران برگزار میشود . این دوره برای اولین بار در ایران توسط دکتر مهناز گنجیان برگزار میگردد .

ظرفیت این دوره بسیا رمحدود میباشد . برای اطلاع ازتاریخ برگزاری این دوره حتما با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این دوره برای تمامی افراد بالای ۱۵ سال بسیار مناسب میباشد . همچنین برای دانش آموزان کنکوری الزامی میباشد . بسیاری از مباحث

در کنکور نیاز به استفاده از حافظه کوتاه مدت دارد . در این دوره ۳ ساعته تمامی روش ها برای تقویت حافظه کوتاه مدت بررسی و به صورت عملی توسط شرکت کنندگان انجام میشود . حضور در این دوره را به تمامی شما عزیزان پیشنهاد میکنم .

ثبت نام دوره یک روزه تقویت حافظه:

جهت ثبت نام این دوره حتما به صورت تلفنی تماس بگیرید . پس از واریز وجه و رزرو اسم شما،در تاریخ مقرر مراجعه نمایید . ظرفیت این جلسات حداکثر ۱۰ نفر میباشد . به دلیل کمبود ظرفیت لطفا سریع تر اقدام نمایید .

ثبت نام دوره برای تمامی افراد آزاد میباشد . تقویت حافظه به شما در بسیاری از مراحل زندگی کمک خواهد کرد. پیشنهاد میکنیم این جلسات را از دست ندهید . این جلسه ۳ ساعته حاصل سالها کار بر روی روش های تقویتی حافظه میباشد . ده تکنیک که در روز دوره انجام میشود انتخاب شده از میان ده ها تکنیک موجود در جهان میباشد . کاربردی ترین و مفید ترین روش ها توسط مدرس همین دوره به تمایم شما عزیزان آموزش داده خواهد شد .

مرکز مشاوره نیاوران واقع در نیاوران – نبش چهارراه مژده میباشد . دسترسی از طریق مترو بسیار آسان میباشد . جهت تقویت حافظه از این جلسه سه ساعته کمال استفاده را نمایید .

نیاوران – چهارراه مژده – نبش نجابت جو – پلاک ۳۵۲- طبقه دوم شمالی

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام: