ضرورت مشاوره خانواده-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

ضرورت مشاوره خانواده-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

اگر به دلیل ضرورت مشاوره خانواده هستید ،باید بدانید این جلسات به بهبود روابط بین فردی اعضای خانواده بسیار کمک میکند . جلسات مشاوره خانواده به رهبری و مدیریت همان اعضا برگزار میگردد .

میتوانید از متخصص مشاوره خانواده کمک بگیرید . متخصصین مشاوره خانواده در این مرکز دارای مدرک دکترای روانشناسی و یا مشاوره میباشند . برای تنظیم وقت با مشاورین با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید .

تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند . ضرورت مشاوره خانواده در آموزش و حل تکنیک های ارتباطی میباشد . در بسیاری مواقع اعضای خانواده به دلیل تفاوت سنی ،عقاید و… دچار مشکلاتی میشوند . چه بهتر با انجام چند جلسه مشاوره و کمک گرفتن از مشاور خانواده برای یک عمر با خیال راحت در کنار یکدیگر زندگی کنیم .

تعداد جلسات مشاوره خانواده بستگی به موضوعات مطرح شده در جلسه میباشد . فاصله بین جلسات با نظر مشاور و مراجعین حدودا به صورت هفتگی میباشد . در صورت تمایل فاصله بین جلسات کمتر یا بیشتر نیز میتواند باشد .

زمان جلسات نیز میتواند بیشتر باشد . چرا که گاهی جلسات مشاوره خانواده به صورت گروهی نیز برگزار میگردد . در صورت نیاز به مشاوره شخصی ،جلسه به صورت انفرادی هماهنگ میشود. . همچنین در طی جلسات مشاوره خانواده در صورت نیاز هر یک از افراد خانواده به دارودرمانی ،هیپنوتراپی ،نورو.فیدبک و….. به متخصص مربوطه در مرکز ارجاع  داده خواهد شد .

 

۵ ضرورت مشاوره خانواده :

۱-حل و بررسی مسائل ارتباطی بین اعضای خانواده

۲- آموزش و یادگیری تکنیک ها در حل مشکلات

۳-جلسات روانشناسی گروهی و انفرادی

۴-آشنایی با اخلاق ،سلایق ،عقاید بیشتر اعضای خانواده در طی جلسات

۵- تشخیص و درمان مشکلات اعضای خانواده

 

مرکز مشاوره ما واقع در منطقه یک تهران امااده ارائه خدمات به شما عززازن میباشد . خدمات مشاوره خانواده به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است .

خدمات مشاوره غیر حضوری به صورت تلفنی ،اینترنتی و … امکان پذیر میباشد . همچان از دیگر مزیت مشاوره خانواده غیر حضوری آن است که در هر زمان و ساعتی از شبانه روز امکان انجام مشاوره با روانشناس خود را دارید .

شما میتوانید با تعیین وقت قبلی راس ساعت مقرر با مشاور خود در ارتباط باشید . حتی روزهای تعطیل . در صورت نیاز به انجام تست روانشناسی مانند تست های شخصیت از روانسنج گروه کمک خواهیم گرفت . انجام خدمات تست های روانشناسی به صورت انلاین نیز امکان پذیر است .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *