شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مرکز مشاوره شهرک نفت

مرکز مشاوره شهرک نفت به صورت شبانه روز آماده رائه خدمات روانشناسی به شما عزیزان میباشد . برای تنظیم وقت با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . اگر به دلیل دوری مسیر ،ترافیک و شمغله کاری قادر به

انجام مشاوره به صورت حضوری نیستید ،از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنید . مشاوره های تلفنی با همین کیفیت مشاوره حضوری انجام میشود . این مرکز با همکاری روانشناسان با تجربه و با کفایت در خدمت شما عزیزان میباشد .

تنظیم وقت مشاوره تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است . گاهی در ساعاتی از شبانه روز به مشکلاتی برمیخوریم و یا سوالاتی در ذهن داریم که نیازمند مشاوره تلفنی حتی کوتاه هستیم . پس این شماره را به خاطر بسپارید

و تماس بگیرید .

 هزینه مرکز مشاوره شهرک نفت :

هزینه جلسات به صورت نیم ساعته میباشد . روانشناسان مرکز دارای مدرک دکتری تخصصی رشته روانشناسی هستند . در تمامی زمینه های خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان  و مشاوره های فردی قادر به پاسخگویی به سوالات شما میباشند .

هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد و برای اطلاعات از هزینه دقیق جلسات با مرکز تماس بگیرید . تشکر مدیریت مرکز مشاوره

مرکز مشاوره شهرک نفت

مرکز مشاوره شهرک نفت

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره شهرک نفت :

مرکز مشاوره  واقع در اقدسیه میباشد . اما جهت انجام مشاوره های تلفنی ساکنین محترم منطقه شهرک نفت میتوانند از خدمات مشاوره تلفنی استفاده نمایند . و یا اگر تمایل به مشاوره حضوری داتشه باشند رزور وقت کنند.

جهت تنظیم وقت با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . مشاوره تلفنی هماهنند جلسات مشاوره حضوری به طور معمول هفته ای یکبار میباشد . و. البته زمان و تاریخ دقیق با مشورت مراجع عزیز و نظر دکتر میباشد .

انجام مشاوره های قبل از ازدواج به همراه تست های لازمه نیز امکان پذیر است . انجام تست ها به صورت آنلاین و یا از طریق برنامه های مختلف امکان پذید است .

 

 

مرکز مشاوره اقدسیه واقع در بلوار ارتش – میدان ارتش – کوچه طاهری – پلاک۲ – واحد ۷

 

نظرات بسته شده است.