شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره ازدواج اینترنتی رایگان

مشاوره ازدواج اینترنتی رایگان در مرکز مشاوره اقدسیه انجام میشود . جهت تعیین وقت با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . این مشاوره در ایامی از ماه به صورت رایگان انجام میشود .
جهت اطلاع از زمان ها به شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰ ۵۸۲ در ارتباط باشید . تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود . در صورت نیاز میتوانید پیامک ارسال کنید . و یا با صفحه اینستاگرام ما در ارتباط باشید . زمان های تخفیف و یا تبلیغات رایگان  از همان صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .
مشاوره ازدواج به تمامی زوجین پیشنهاد میگردد چرا که میزان پایداری رابطه را میتوانیم تخمین بزنیم . تست های شخصیت ،مصاحبه بالینی انجام میشود . نقاط اشتراک و افتراق شخصیت افراد نشان داده میشود .
در زمان مشاوره ازدواج ابتدا هریک از زوجین جلسه جداگانه خواهند داشت . سپس جلسه ای مشترک برگزار میگردد .
تعداد جلسات مشاوره ازدواج بین ۳ تا ۵ جلسه میباشد . بنابه نظر روانشناس متخصص و مراجع جلسات تکمیلی نیز میتواند برگزار گردد.

مشاوره ازدواج اینترنتی رایگان

مشاوره ازدواج اینترنتی رایگان

زمان مشاوره ازدواج اینترنتی رایگان :

زمان انجام این جلسات به صورت شبانه روزی میباشد . در روزهایی از ماه روز و ساعت تعیین میگردد . لطفا برای اطلاع از زمان دقیق با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . رزوها به صورت مشخص نیستند . به صورت گردشی در ماه انتخاب میشوند.
یا میتوانید این تاریخ را از طریق صفحه اینستا گرام ما پیگیری نمایید . به همه شما عزیزان پیشنهاد میشود جلسات مشاوره ازدواج  اینترنتی رایگان را به جهت آشنایی با یکدیگر انجام دهید . یک عمر زندگی خود را تضمین کنید .
بدون شک زندگی مشترک خود را آغاز کنید. همچنین جلسات مشاوره خواستگاری و آشنایی نیز در این مرکز برگزار میگردد . در این جلسات در مورد برگزاری مراسم ،مهریه و… صحبت خواهد شد . گاهی با حضور اعضای خانواده نیز میتوان این جلسات را برگزار کرد .
مرکز مشاوره اقدسیه واقع در میدان ارتش ،کوچه طاهری ،پلاک۲ ،واحد ۷ میباشد .

لذا جلسات مشاوره حضوری هم میتواند بسیار به شما عزیزان کمک کنید . اگر امکان مراجعه حضوری ندارید میتوانید از خدمات مشاوره اینترنتی و یا تلفنی ماهم استفاده کنید .
در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه با خدمات پشتیبان آنلاین در پایین صفحه استفاده کنید .

نظرات بسته شده است.