مشاوره به خانواده فرد معتاد – ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

مشاوره به خانواده فرد معتاد – ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

جهت انجام مشاوره به خانواده فرد معتاد با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . مرکز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشد . در صورت داشتن سوال کوتاه و فوری

از سیستم پشتیبانی آنلاین پایین همین صفحه استفاده کنید . مشاوره به خانواده فرد معتاد جهت حل مشکلات ارتباطی بین اعضای خانواده میباشد . حضور یک فرد معتاد در خانواده سبب ایجاد بسیاری ازمشکلات میشود . گاهی به تنهایی نمیتوان این مشکلات را حل کرد . و به حق که نیاز به یک مشاوره با تجربه در این زمینه میباشد . پس چه بهتر که از اول برای حل مسائل و همچنین امادگی فرد و اطرافیان برای گذراندن دوران ترک اماده باشیم .

مشاورین این مرکز دارای تخصص در زمینه مسائل اعتیاد و البته مشاوره به خانواده فرد معتاد میباشند . تمامی مشاورین دارای مدرک دکترای تخصصی روانشناسی و مشاوره میباشند . جهت دریافت رزمه انها با شماره های مرکز تماس بگیرید .

 شماره مشاوره به خانواده فرد معتاد :

جهت ارتبط با مشاورین ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . پیامک پاسخ داده میشود .

مشاوره به خانواده فرد معتاد به صورت تحضوری ،تلفنی و یا اینترنتی میباشد . زمان مشاوره به صورت نیم ساعته میباشد . رد صورت درخواست مراجعین و مشاور میتوان زمان جلسات را نیز افزایش داد . با پیگیر یجلسات مشاوره میتوان بهترین نتیجهر ا گرفت .

مشاوره به خانواده فرد معتاد
مشاوره به خانواده فرد معتاد

آدرس مشاوره به خانواده فرد معتاد :

جهت دریافت آدرس دقیق با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . مشاوره ها در همان روز وقت دهی میشوند .

ضمنا مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی اعم از خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت فاعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. نیز انجام میشود . برای اطلاعا از مقالات دیگر در زمینه اعتیاد در قسمت سرج همین سایت کلمه اعتیاد را سرچ کنید . و یا میتوانیدب ا مشاورین انلاین ما در ارتباط باشید . کافیست تصمیم بگیرید و شروع کنید . همه چیز مثل قبل خواهد شد . هیچ جامعه و خانواده ای حضور فرد معتاد را خوب نمبدانند . پس کمک کنیم . به عضوی از خاننواده خود کمک کنیم . همچنین در صورت همکاری نکردن فرد معتاد افراد خانواده میتوانند با مراجعه به مشاور و گرفتن تکینیک هایی فضا و روابط را بهبود ببخشند . گایه میتوان فرد را برای پروسه ترک اماده کرد. البته بعد از ان میتوان با ارجاع پرونده به روانپزشک مرکز دوره های دارودرماین جهت ترک را نیز آغاز کنیم . در صورت نیاز به تست رواشنناسی روانسنج گروه همکاری خواهد کرد .

صفا ضیایی – روانشناس