شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره خانواده بوشهر – ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

برایارتباط با مشاوره خانواده بوشهر با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ هماهنگ نمایید . تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند .

ساکنین محترم بوشهر میتوانند از خدمات مشاوره خانواده ،ازدواج ؛کودک ؛نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. استفاده نمایند .

این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان میباشد . مشاوره خانواده بوشهر با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج میباشد .

در صورت نیاز به دارودرمانی ،نورفیدبک و یا هیپنوتراپی به متخصص مربوطه ارجاع داده خواهد شد . در تمامی زمینه های روانشناسی با متخصص همان حوزه مشاوره خواهید داشت .

شماره مشاوره خانواده بوشهر :

 

برای ارتباط با مشاورین مرکز با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشید . جهت انجام مشاوره غیر حضوری با شماره موبایل در ارتباط باشید .

پس از واریز وجه ،تعیین وقت از طریق تماس تلفنی و یا تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان مشاوره وجود دارد . شما میتوانید در تمایم ایام هفته با تعیین وقت قبلی با مشاور خود در ارتباط باشید .

مشاوره های حضوری در شهر تهران امکان پذیر است . برای دریافت آدرس دقیق با ما در ارتباط باشید . مشاورین مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه مشاوره و روانشناسی هستند .

برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با ما در ارتباط باشید . همچنین برای دریافت مقالات به روز و مرتبط با روانشناسی صفحه ما در اینستاگرام را دنبال کنید .

مشاوره خانواده بوشهر

مشاوره خانواده بوشهر

وقت دهی در همان روز انجام میشود . اگر نیاز به مشاوره فوری و کوتاه دارید از طریق سیستم آنلاین پایین صفحه اقدام کنید .

انجام مشاوره در بسیاری از مراحل زندگی ،میتواند راهگشای تمام طول عمر ما باشد . گاهی تنها با یادگیری یک تکنیک ارتباطی کوچک از مشاوره خانواده بوشهر ،بسیاری از مشکلا ت را حل خواهیم نمود .

 

هزینه مشاوره خانواده بوشهر :

 

هزینه جلسات به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . برای اطلاع از هزینه دقیق سال جاری با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . هزینه طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی محاسبه میگردد .

طبق درخواست و نظر مشاور و مراجع زمان جلسات میتواند افزایش یابد .

این مرکز با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج گروه میباشد .

 

 

 

 

 

 

 

نظرات بسته شده است.