شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره خانواده تهرانسر-۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

جهت ارتباط با مشاوره خانواده تهرانسر با شماره۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ هماهنگ نمایید . این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما خواهد بود .

مشاوره ها به صورت تلفنی ،حضوری و یا آنلاین انجام میشود . زمان مشاوره  به صورت نیم ساعته میباشد . جهت اطلاع از هرینه دقیق جلسات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

این مرکز با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج میباشد . مشاوره خانواده اقدسیه در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک ارجاع خواهد داد .

در صورت نیاز به انجام تست های  روانشناسی از همکاران روانسنج مرکز کمک خواهیم گرفت .

شماره مشاوره خانواده تهرانسر :

برای ارتباط با مشاوره خانواده تهرانسر  با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . پیامک پاسخ داده خوهد شد . در صورت نیاز به مشاوره کوتاه از سیستم پشتیبان آنلاین استفاده نمایید . کافی است در پایین همین صفحه سوال خود را بپرسید . تمامی سوال ها و. جواب ها به صورت خصوصی خواهند بود . منتظر بمانید . lمشاوربن پشتیبان پاسخگو خواهند بود .

این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخ گوی شما خواهند بود . ساکنین محترم تهرانسر میتوانند  از خدمات مشاوره در زمینه خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و… استفاده نماید و وقت دهی در همان روز انجام میشود .

مشاوره خانواده تهرانسر

مشاوره خانواده تهرانسر

 هزینه مشاوره خانواده تهرانسر :

هزینه جلسات به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . جهت اطلاع از هزینه دقیق جلسات با شماره های مرکز تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط از طریق تمامی برنامه های ارتابطی با ما در ارتباط باشید .

مشاوره خانواده به جهت حل مسائل ارتباطی بین اعضای خانواده میباشد . گاهی به دلیل تفاوت در عقاید ،سلایق و.. مشکلاتی بین اعضای خانواده به وجود می آید . میتوان با انجام مشاوره به صورت فردی و یا با حضور اعضای خانواده این مشکلات را بهبود بخشید . مشاورین مرکز دارای مدرک تخصصی دکترای روانشناسی و مشاوره میبانشد .برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

 

نظرات بسته شده است.