مشاوره خانواده خوب -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده خوب -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای تماس با مشاوره خانواده خوب با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز با همکاری روانشناس ،روانپزشک و رواسننج مجرب گروه دایر میباشد .

برای ارتباط با مشاورین ما به صورت حضوری و تلفنی سریع تر اقدام کنید . وقت های مشاوره در همان روز نوبت دهی میشوند . زمان مشاوره به صورت نیم ساعته میباشد.

این جلسات در تمامی ایام هفته قابل انجام میباشد . وقت های مشاوره خانواده خوب حضوری از ۸ صبح تا ۸ شب میباشد . مشاوره های غیر حضوری به صورت تلفنی ،اینترنتی انجام میشود .

انجام مشاوره های غیر حضوری به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر است .

مشاوره خانواده خوب به شما این امکان را تا از خدمات مشاوره جهت حل و بررسی مسائل بین اعضای خانواده استفاده نمایید . گاهی این مشکلات به دلیل تفاوت سلایق ،عقاید ،سو تفاهم و یا عدم آگهی میباشد . که با بررسی تمامی این مسائل

به حل انها میپردازیم . این جلسات به صورت انفرادی و یا با حضور اعضای خانواده برگزار میگردد .

 

شماره مشاوره خانواده خوب :

برای تماس با مشاورین مرکز با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشید . تلفن ها به صورت ۲۴ ساعته پاسخ داده میشوند . همچنین درصورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود .

جهت انجام مشاوره غیر حضوری میتوانید از اپلیکیشن های در دسترس مانند تلگرام ،واتس اپ و…استفاده نمایید . کیفیت جلسات مشاوره حضوری و غیر حضوری یکسان میباشد .

مشاوره خانواده خوب
مشاوره خانواده خوب

آدرس مشاوره خانواده خوب :

این مرکز واقع در خیابان نیاوران – نبش چهارراه مژده میباشد . برای دریافت لوکیشن دقیق با شماره موبایل درج شده در سایت تماس بگیرید .

دسترسی از طریق مترو نیز به راحتی میباشد . در صورت دوری مسیر ،مشغله کاری و یا ترافیک میتوانید از خدمات مشاوره غیر حضوری نیز استفاده نمایید .

این جلسات سبب بهبود روابط بین اعضای خانواده میگردد . پس با  برگزاری چند جلسه کوتاه مشاوره خانواده میتوانید روابط خود را برای یک عمر تضمین کنید . آموزش هایی حین جلسات مشاوره انجام خواهد شد که به همه افراد خانواده کمک خواهد کرد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *