مشاوره خانواده خیانت همسر- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده خیانت همسر- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای گرفتن مشاوره خانواده خیانت همسر با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . مرکز به صورت شبانه روزی اماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد .

خیانت مقوله ای که روزانه میشنویم . خیانت زن یا مرد امروزه به مساوات کشیده شده . البته گاهی این خیانت برای جبران است . یعنی کسی که خیانت دیده برای جبران آن

دوباره دست به خیانت میزند . پس حتی اگر دوره بحرانی و ناراحت کننده را گذرانیده اید . پیشنهاد میشود برای بهبود شرایط با یک مشاوره  خانواده خیانت همسر نیز صحبت کنید .

فردی که دچار خیانت شده ،آسیب دیده و برای جبران ان ممکن است دست به هر کاری بزند .

شماره مشاوره خانواده خیانت همسر :

برای ارتباط با مشاورین ما با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود .

میتوانید از طریق برنامه های مختلف نیز با مشاورین در ارتباط باشید .پیامک نیز جواب داده میشود .

 

آدرس مشاوره خانواده خیانت همسر :

برای گرفتن آدرس دقیق مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاوره به صورت حضوری ،تلفنی ویا اینترنتی میباشد . در صورت داشتن سوال فوری و البته کوتاه از مشاوره آنلاین پایین همین صفحه استفاده کنید .

مشاورین پشتیبان در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود . مشاوره در تمامی زمینه های  روانشناسی انجام میشود . مشاوره خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و….

مشاوره خانواده خیانت همسر
مشاوره خانواده خیانت همسر

هزینه مشاوره خانواده خیانت همسر :

هزینه جلسات به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . نرخ مشاوره طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد .

مشاورین این مرکز دارای مدرک دکترای روانشناسی میباشند . جهت اطلاع از هزینه دقیق مشاوره سال جاری با شماره های مرکز تماس بگیرید . و یا به شماوره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ پیامک دهید .

مرکز مشاوره با همکاری روانسنج ،روانشناس و روانپزشک میباشد . رد صورت نیاز به داروردرمانی به روانپزشک مرکز اراجاع داده خواهد شد . در صورت نیاز به ستت های روانشناسی ،روانسنج مرکز انجام خواهد دادد . همچنین از به روز ترین ابزارهای روانسنای استفاده میوشد .

تکنیک های هیپنوتراپی و نوروفیدبک در مرکز همه روزه وقت دهی میشود . جهت اطلاع از شیوه اثربخشی آنها به شماره های مرکز تمکاس بگیرید . و یا میتوانید از مقاله های بسیار خوب موجود در سایت استفاده کنید