مشاوره خانواده در اندیشه- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده در اندیشه- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده در اندیشه به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است . برای تنظیم وقت با مشاورین خانواده این مرکز با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگرید . این مرکز به صورت شبانه روزی دایر میباشد .

مشاوره خانواده در اندیشه با همکاری روانشناس ،روانپزشک و روانسنج گروه میباشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک اراجاع داده خواهد شد .  در صورت نیاز به انجام تست روانشناسی به روانسنج گروه اراجاع داده خواهد شد.

حلسات مشاوره خانواده در تمامی ایام هفته قابل هماهنگ است . مشاوره های غیر حضوری به صورت ۲۴ ساعته وقت دهی میشوند . زمان جلسات مشاوره خانواده در  اندیشه به صورت نیم ساعته میباشد . در صورت درخواست مراجعین این زمان افزایش می یابد .

وقت های مشاوره خانواده اندیشه به صورت تلفنی در همان روز نوبت دهی میشوند.

شماره تلفن مشاوره خانواده در اندیشه :

برای ارتباط با مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت مکشل در برقرار یارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید .در صورت مشکل در برقرای ارتباط پیامک نیز پاسخ داده میشود .

در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه از سیستم آنلاین پایین صفحه استفاده کنید . سوال خود را بپرسید . منتطر بمانید . شماورین پشتیبان پاسخگو خواهند بود . مشاوره آنلاین تنها در مورد مسائل و سوالات کوتاه کاربرد دارد . در صورت نیاز به مشاوره کامل برای تنظیم وقت نیم ساعته با ما در ارتباط باشید .

مشاوره خانواده در اندیشه
مشاوره خانواده در اندیشه

آدرس مشاوره خانواده در اندیشه :

برای دریافت آدرس دقیق با ما در ارتباط باشید . در صورت دوری راه ،ترافیک و یا مشغله کاری مشاوره غیر حضوری پیشنهاد ما به شماست . مشاوره های غیر حضوری علاوه بر هزینه کمتر ،زمان بیشتری را برای شما سیو خواهد کرد . چرا که زمان رفت و آمد حذف خواهد شد . و دیگر انکه در تمامی ساعات شبانه روز  امکان تنظیم وقت مشاوره غیر حضوری خانواده امکان پذیر است .

ضمنا مشاوره در تمامی  زمینه های روانشناسی مانند ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و… انجام میوشد . در هر کدام از زمینه ها با متخصص همان حوزه در ارتباط باشید .مشاورین این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه های مختلف روانشناسی هستند .

برای اطلاع از رزومه مشاورین با ما تماس بگیرید . برای اطلاع ازهزینه دقیق جلسات مشاوره در سال جاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *