مشاوره خانواده زناشویی- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده زناشویی- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای انجام مشاوره خانواده زناشویی با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مشاوره به حل و اموزش مسائل زناشویی میپردازد . گاهی اموزش تکنیکی بسیار کوچک کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد . ندانستن و به کار نگرفتن این تکنیک ها ضربه های بسیاری میتواند بر روابط شما وارد کند . آسیب هایی که ممکن اس سال ها ترمیم نگردد . برای مثال خانمی که نحوه ارتباط با همسر خود را نداند ،ممکن است مورد خیانت قرار بگیرد . بدون انکه دلیلی واقعی ان را ندارند . برای شناختن جنس مخالف (همسر خود )زمان بگذاریم. این موضوع را جدی بگیریم .

مشاوره خانواده زناشویی با حضور زوجین ،خانواده و یا به صورت انفرادی برگزار میگردد . زمان جلسات به صورت نیم ساعته میباشد . در صورت لزوم و تقاضای مراجعین این زمان میتواند افزایش یابد . هزینه جلسات نیز طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی برای سال جاری درایفت میگردد . جلسات مشاوره خانواده زناشویی به صورت حضوری و یا غیر حضوری میباشد . در صورت تمایلبرای دریافت ادرس دقیق مرکز با مشاره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاوره خانواده زناشویی
مشاوره خانواده زناشویی

شماره تلفن مشاوره خانواده زناشویی :

برای ارتباط با مشاورین مرکز با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشید . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود . اگر نیاز به مشاوره فوری و کوتاه ذارید از قسمت سوال و جواب پایین همین صفحه استفاده کنید . سوال خود را بپرسید . شماورین پشتیبان در اولین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود .

ضمنا در این مرکز مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. انجام میشود . برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با ما در ارتباط باشید . همچنین برای اطلاع از مقالات روز روانشناسی از همین سایت استفاده کنید . و یا با عضویت رد سال از ایمیل های روزانه ان استفاده نمایید . مشاورین مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه خانواده ،ازدواج و..میباشند . با خیال راحت انتخاب کنید .

در جلسات مشاوره خانواده زناوشیی در صورت نیاز به انجام تست روانشناسی از روانسنج گروه کمک خواهیم گرفت .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *