شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره خانواده سمنان – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای تنظیم وقت مشاوره خانواده سمنان از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ اقدام نمایید . این مرکز به صورت ۲۴ ساعته میباشد . برای تماس با مشاورین به صورت انلاین در همان روز وقت دهی میشود . همچنین برای انجام مشاوره فوری و کوتاه از کادر آبی پایین صفحه کمک بگیرید . سوالات کوتاه روانشناسی خود را بپرسید . منتظر جواب مشاورین پشتیبان مشاوره خانواده سمنان باشید . مشاوره های روانشناسی در این مرکز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود . زمان مشاوره خانواده سمنان  طبق هر نیم ساعت محاسبه میوشد . برای اطلاع از هزینه دقیق در سال جاری با شماره های مرکز تماس بگیرید .

این مرکز با همکاری روانشناسان داراری مدرک دکترای تخصصی در رشته روانشناسی میباشند .برای اطلاع از رزومه دقیق مشاورین مشاوره خانواده سمنان با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود . رزرو وقت های مشاوره غیر حضوری به صورت ۲۴ ساعته میباشد .

شماره تلفن مشاوره خانواده سمنان:

برای تماس با مشاوره خانواده سمنان از طریق تلفن های ثبت شده در سایت تماس بگیرید . پیامک نیز پاسخ داده میشود. همچنین مشاوره های غیر حضوری از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است . تنها برای تنظیم وقت با مرکز تماس بگیرید . هزینه مشاوره غیرحضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد .

مشاوره خانواده سمنان

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       –وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

 

مشاوره خانواده در جهت حل و بررسی مسائل ارتباطی بین اعضای خانواده میباشد . گاهی تنهاب ا چند جلسه مشاوره خانواده مسائل را برای همیشه ریشه کن میکنیم.

جلسات مشاوره خانواده سمنان به صورت انفاردی و یا با حضور اعضای خانواده برگزار میگردد . معمولا جلسات به صورت هفتگی میباشند .

 

 

نظرات بسته شده است.