شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره خانواده صوتی -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای دریافت فایل های مشاوره  خانواده  صوتی با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ در ارتباط باشید . مشاوره خانواده صورتی درزمنیه مشکلات بین اعضای خانواده میباشد . راه حل هایی که راه گشای بسیاری از مشکلات خواهند بود .

این مرکز با همکاری روانشناسان مجرب توانسته است بیش از ۱۰ ساعت مشاوره خانواده صوتی را در اختیار شما عزیزان بگذارد . فقط با گوش دادن ،خودتان به راحتی میتوانید بسیاری از مشکلات را برای همیشه ریشه کن کنید .

ضرورت داشتن اطلاعات مشاوره خانواده بر هیچ کسی پوشیده نیست . اما لازم میدانم تا ذکر کنم به دلیل تفاوت سلایق ،عقاید ،سن و.. مشکلات ارتباطی بین اعضای خانواده وجود خواهد داشت . که به راحتی میتوانید با مراجعه به رواشنناس متخصص خانواده حل نمایید . یا با یادگیری تکنیک های مشاوره خانواده از طریق مشاوره خانواده صوتی زندگی خود را برای همیشه بیمه کنید .

شماره مشاوره خانواده صوتی :

برای تماس میتوانید با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ در ارتباط باشید . این مرکز به صورت شبانه روزی اماده پاسخ گویی به شما عزیزان میباشد . در صورت مشکل در برقراری ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیریدذ . پیامک جواب داده خواهد شد.

اگر نیاز به مشاوره کوتاه و فوری دارید از طریق سیستم پشتیبان پایین همین صفحه اقدام کنید . سوال خود را بپرسید . منتظر بمانید . مشاورین پشتیبان پاسخ گوی شما خواهند بود . شماوره در تمامی زمینه های روانشناسی اعم از خانواده – ازدواج – کودک – نوجوان – شخصیت – اعتیاد – تحصیلی و… انجام میشود . برای دریافت آدرس دقیق مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . وقت ها در همان روز نوبت دهی میشوند .

در صورت مشکل برای انجام مشاوره به صورت حضوری میتوانید میتوانید از حدمات مشاوره به ضورت غیرحضوری نیز استفاده نمایید . اگر به دلیل مشغله کاری ،دوری مسیر و یا ترافیک نمیتوانید به صورت حضوری تشریف بیاورید میتوانید از مشاوره تلفنی ،صوتی ،اینترنتی و.. استفاده نمایید .

مشاوره خانواده صوتی

مشاوره خانواده صوتی

از مزایای مشاوره خانواده صوتی ان است که رد هر زمان و هر مکان قادر خواهید بود که از ان استفاده نمایید . میتوانید در زمان هایی که در اتوبوس هستید ،دراز کشیده اید و یا زمان های استراحت بین کاری به ابن فایل ها گوش دهید . و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید .

 

نظرات بسته شده است.