مشاوره خانواده غیر حضوری – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده غیر حضوری – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

جهت انجام مشاوره خانواده غیر حضوری با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ هماهنگ شوید . این مشاوره ها به صورت تلفنی ،اینترنتی و یا از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر میباشد .

جهت انجام مشاوره غیر حضوری پس از تماس با مرکز ،انتقال وجه و تعیین وقت ،راس ساعت مقرر به صورت غیر حضوری با مشاورین ما در ارتباط باشید . از مزای مشاوره غیر حضوری صرفه جویی د روقت و دسترسی به مشاوره در هر زمان و مکان است .

زمان جلسات نیز به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد .

برای اطلاع از هزینه دقیق جلسه مشاوره خانواده غیرحضوری در سال جاری با ما در ارتباط باشید . علاوه بر مشاوره خانواده،مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله مشاوره ازدواج
،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی و.. نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود . اگر به دلیل مشغله کاری ،دوری مسیر و یا ترافیک قادر به انجام  مشاوره حضوری نیستید میتوانید از خدمات مشاوره آنلاین نیز استفاده نمایید . کیفیت جلسات مشاوره خانواده حضوری و غیر حضوری یکسان میباشد .

شماره تلفن مشاوره خانواده غیر حضوری :

برای ارتباط با مشاورین مرکز به شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ نیز میتوانید در ارتباط باشید . در صورت لزوم پیامک نیز پاسخ داده میشود .

تلفن ها به صورت شبانه روزی جتی در ایام تعطیل نیز پاسخ داده میشود .

اما اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید برای دریافت آدرس دقیق مرکز با ما در ارتباط باشید . ضرورت انجام مشاوره خانواده بر هیچ کس پوشیده نیست .

گاهی افراد به دلایل شخصی و یا خصوصیات شخصیتی به صورت رو در رو نمیتوانند مسائل را بیان کنند . پس مشاوره خانواده غیر حضوری برای این افراد نیز بسیار مناسب میباشد .

صحبت از طریق تلفن و یا آنلاین به این افراد کمک میکند تا به راحتی مسائل را با متخصص این امر در میان بگذارند .

در مشاوره های غیر حضوری در صورت نیاز به انجام تست های شخصیت ،به صورت انلاین نیز امکان پذیر است . پس از ارسال تست و پاسخگویی مراجع ، تست ها توسط روانسنج مرکز تفسیر میشود و در اختیار روانشناس متخصص خانواده قرار میگیرد .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *