مشاوره خانواده فوری- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده فوری- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای انجام مشاوره خانواده فوری با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه روزی دایر میباشد . مشاوره در زمینه خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان
،شخصیت،اعتیاد،تحصیلی ،شغلی و.. انجام میشود .مشاوره خانواده فوری به صورت تلفنی ،آنلاین و یا حضوری امکان پذیر است و برای تنظیم  وقت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاوره خانواده به صورت هفتگی وقت دهی میشود . زمان مشاوره به صورت هر نیم ساعت محاسبه میگردد . بابت اطلاع از هزینه جلسات در سال جاری با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود .

مشاوره خانواده فوری توسط روانشناسان متخصص همین حوزه انجام میشود .

شماره تلفن مشاوره خانواده فوری :

برای ارتباط با مشاورین مرکز با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . در صورت نیاز میتوانید از خدمات پرسش و پاسخ آنلاین پایین همین صفحه استفاده کنید . مشاورین پشتیبان در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود .

توجه داشته باشید اینبخش  تنها مربوط به سوالو پاسخ های کوتاه روانشناسی  میباشد . برای تنظیم وقت شماوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری حتما با مرکز تماس بگیرید. این مرکز به صورت شبانه روزی در تمایم ایام هفتهآماده رائه خدمات میباشد . مشاوره های غیر حضوری در تمامی ایام هفته امکان پذیر است .

مشاوره خانواده فوری
مشاوره خانواده فوری

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

انجام مشاوره خصوصا در بحث مشاوره خانواده به  تمام خانواده های عزیز پیشنهاد میگردد . چرا که گاهی با انجام چند جلسه مشاوره کوتاه آرامش برای همیشه به خانواده بر میگردد . گاهی مشکلات ارتباطی بین اعضای خانواده ناشی از تفاوت در سلایق ،عقاید و یا سو تفاهم هاست . با انجام چند جلسه کوتاه مشاوره میتوانید برای همیشه مشکلات را از بین ببرید . جلسات مشاوره خانواده فوری به صورت انفراید و یا گروهی انجام میشود .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *