شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره رایگان خانواده واتس اپ

مشاوره خانواده واتس اپ به صورت رندوم در روزهایی از ماه  از همین سایت و یا پیج اینستاگرام ما اعلام میشود .

این جلسات به صورت سوالات کوتاه مراجعین و روانشناسان  متخصص انجام میشود .جهت انجام مشاوره خانواده از طریق واتس اپ همین صفحه را چک بفرمایید و یا از طریق پیج اینستا با ما در ارتباط باشید .

زمان مشاوره خانواده واتس اپ :

جهت تعیین وقت مشاوره خانواده واتس اپ در زمان های تعیین شده از سوی مرکز با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید .

همکاران ما در مرکز به صورت نوبت تماس گرفته شده برای شما وقت های کوتاه تعیین میکنند. در زمان مقرر میتوانید از طریق واتس اپ و به صورت رایگان سوالات روانشناسی خود را از متخصصین این امر بپرسید .

 

متخصص مشاوره خانواده :

متخصص مشاوره خانواده به روانشناسی گفته میشود که در زمینه فارغ التحصیل شده و در زمینه مشاوره خانواده مشغول  به کار تخصصی است . مشاوره خانواده در مورد تمامی مسائل و مشکلات روابط بین اعضای خانواده میباشد . در این جلسات همسران و فرزندان هم میتوانند حضور داشته باشند .

 

ارتباط با شماره  مشاوره خانواده واتس اپ:

برای ارتباط با مشاوره خانواده از طریق واتس اپ ، میتوانید در پایین همین صفحه با همکاران ما در تماس باشید و یا با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲تماس بگیرید . مرکز مشاوره اقدسیه امکان تماس با مشاوران روانشناس را از طریق سایر برنامه های مجازی نیز دارد. اگر به دلیل دوری مسیر ،ترافیک و یا مشغله کاری قادر به برگزاری جلسات مشاوره حضوری نیستید ،حتما این روش را امتحان کنید .

گاهی افراد به صورت غیر حضوری و غیر رو در رو بهتر میتوانند صحبت های ناگفته خود را بگویند که باز هم راه پیشنهادی مشاوره خانواده از طریق واتس اپ است .

مرکز مشاوره اقدسیه :

به آدرس بلوار ارتش ،میدان اقدسیه ،کوچه طاهری ،پلاک ۲ ،واحد ۷

۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ –۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ برای تنظیم وقت تلفنی ،حضوری و یا آنلاین تماس بگیرید

 

نظرات بسته شده است.