مشاوره خانواده ورامین – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره خانواده ورامین – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای ارتباط با مشاورین مرکز مشاوره خانواده ورامین با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشید . این مرکز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان  میباشد .

مشاورین مرکز در زمینه مشاوره خانواده ،ازدواج ،طلاق ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. مشاوره میدهند . این مشاورین دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه خانواده ازدواج و.. میباشند .

در صورت تمایل برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . مشاوره خانواده ورامین اماده انجام کلیه خدمات به صورت حضوری و تلفنی میباشد .

کیفیت جلسات حضوری و تلفنی یکسان میباشد . زمان جلسات به صورت نیم ساعته تنظیم میگردد . در صو ت نیاز و تمایل زمان جلسات افزایش می یابد .

مشاوره خانواده به جهت بررسی و حل مسائل ارتباطی بین اعضای خانواده کمک کننده میباشد . مشاور متخصص خانواده این جلسات را مدیریت میکند . جلاست به صورت انفرادی و یا با حضوری اعضای خانواده برگزار میگردد .

 

شماره تلفن مشاوره خانواده ورامین :

برای ارتباط با مشاورین مرکز با مشاره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . در صورت مشکل در تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشید .

پیامک نیز پاسخ داده میشود . در مشاوره های غیر حضوری میتوانید از طریق تلگرام ،واتس اپ و.. با ما در ارتباط باشید . همچنین میتواند از مشاوره انلاین پایین این صفحه به جهت انجام مشاوره فوری و کوتاه استفاده کنید .

سوال خود را بپرسید منتظر پاسخ مشاورین ما باشید . در اولین فرصت پاسخ خواهند داد .

مشاوره خانواده ورامین
مشاوره خانواده ورامین

آدرس مشاوره خانواده ورامین :

برای دریافت آدرس دقیق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

 

هزینه مشاوره خانواده ورامین :

هزینه جلسات طبق هر نیم ساعت اعلام میگردد . هزینه طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . برای اطلاع از هزینه دقیق سال جاری با ما در ارتباط باشید .

مشاوره در تمامی زمینه های خانواده،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. انجام میشود . در هر یک از زمینه های مختلف با متخصص همان حوزه مشاوره خواهید داشت .

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *