شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره خانواده پاکدشت – ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

برای گرفتن وقت مشاوره خانواده پاکدشت با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید .مرکز  به صورت ۲۴ ساعته میباشد . تلفن ها  به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود . وقت ها در همان روز نوبت دهی میشوند.

مشاوره خانواده پاکدشت با همکاری روانشناس ،روانپزشک و روانسنج میباشد . مشاورین مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه روانشناسی و مشاوره میباشند .

مشاوره خانواده پاکدشت در ارتباط با حل مسائل بین روابط اعضای خانواده میباشد . البته مشاوره در تمامی زمینه های رواشنناسی انجام میشود . مشاوره ازدواج ،خانواده ،کودک ،نوجوان فشخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی و.. در این مرکز توسط متخصصان این امر انجام میشود .

شماره مشاوره خانواده پاکدشت :

برای ارتباط با مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط میتوانیدبا شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . پیامک نیز پاسخ داده میشود . در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه با سیستم انلاین پایین همین صفحه با ما در ارتباط ب باشید . مشکل خودر ا مطرح کنید . شما در اولین زمان ممکن پاسخ گو خواهند بود . همچنین میتوایند برای اطلاع از تخفیف های هزینه مشاوره خانواده پاکدشت همین صفحه و یا صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید .

در ایامی از سال مشاوره جهت تبلیغات به صورت رایگان و یا با تخفیف انجام میشود . از این فرصت استفاده کنید . میتوانید برای گرفتن  تکینیک هایی نه چندان سخت روابط را بسیار بهتر از  قبل کنید . در رابطه با انجام مشاوره های دیگر نیز با ما در ارتباط باشید . در این مرکز به روزترین تکنیک ها و ابزارهای روانشناسی استفاده میشوند . مانند هیپنوتراپی و نوروفیدبک

مشاوره خانواده پاکدشت

مشاوره خانواده پاکدشت

هزینه مشاوره خانواده پاکدشت :

هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی  میباشد . هزینه طبق هر نیم ساعت اعلام میگردد . برای اطلاع از هزینه دقیق سال جاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاوره در این مرکز به صورت ۲۴ ساعته وقت دهی میشود . برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با ما در ارتباط باشید .

 

نظرات بسته شده است.