مشاور خانواده یزد- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاور خانواده یزد- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای ارتباط با مشاور خانواده یزد با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان میباشد . جلسه با مشاور خانواده یزد در بسیاری از موارد راهگشای شما عزیزان میباشد . گاهی تنها با چند جلسه مشاوره میتوان بسیاری مشکلات را به راحتی حل کرد . جلسات مشاوره با مشاور خانواده یزد به صورت هر نیم ساعت محاسبه میشود . هر نیم ساعت جلسه مشاوره طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . برای اطلاع از هزینه جلسات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاور خانواده یزد این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه خانواده و ازدواج و البته تمامی مسائل روانشناسی میباشند . مشاوره با مشاور خانواده یزد به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر میباشد . هزینه جلسات غیر حضوری بسیار کمتر از جلسات حضوری میباشد . کیفیت جلسات حضوری و غیر حضوری مشاور خانواده یزد یکسان میباشد . در صورت نیاز به انجام تست در جلسات غیر حضوری به صورت فایل برای شما ارسال میشود . در صورت نیاز به دارودرمانی پرونده به روانپزشک مرجع ارجاع داده خواهد شد .

شماره تلفن مشاور خانواده یزد :

برای ارتباط با مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . این شماره ها به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان میباشد . مشاوره ای غیر حضوری به صورت تلفنی و یا اینترنتی انجام میوشد . مشاوره های اینترنتی از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است . مشاوره در تمامی ایام هفته به صورت ۲۴ ساعته حتی ایام تعطیل امکان پذیر است .

آدرس مشاور خانواده یزد :

برای دریافت لوکیشن دقیق مرکز با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . این مرکز واقع در منطقه یک تهران خیابان نیاوران میباشد . دسترسی از طریق مترو به آسانی میباشد . عزیزانی که به دلیل دوری مسیر ،ترافیک و یا مشغله کاری قادر به انجام مشاوره حضوری نیستند میتواندد از خدمات مشاوه غیر حضوری ما استفاده نمایند .

مشاور خانواده یزد

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام: