شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

نیاز به مشاوره خانواده دارم – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

اگر در جستجوی نیاز به مشاوره خانواده دارم در گوگل هستید ،با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . مرکز مشاوره ما در تمامی ساعات شبانه روز پاسخ گوی شمار عزیزان میباشد . نیاز

به مشاوره خانواده دارم به آن معنا است ،که نیاز به انجام مشاوره با روانشناس متخصص این امر در زمینه روابط بین اعضای خانواده دارم . برای دریافت آدرس دقیق مرکز جهت مشاوره حضوری میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

این مرکز با همکاری رواشنناسان و روانپزشک مجرب دایر میباشد . برای دریافت رزومه همکاران ما با ما در ارتباط باشید . شما میتوایند تمایم راههای ارتباطی مرکز را از طریق همین سایت و یا شماره گیری شماره های درج شده در سایت پیگیری نمایید .

مشاوره در این مرکز در زمینه تمام مسائل روانشناسی  از جمله خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی و.. انجام میشود . در صورت مشغله کاری ،دوری مسیر و یا ترافیک میتوایند از خدمات غیر حضوری نیاز به مشاوره خانواده دارم استفاده نمایید .

شماره نیاز به مشاوره خانواده دارم :

برای ارتباط با مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . پیامک نیز پاسخ داده میشود . همچنین در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه از طریق سیستم پشتیبان پایین همین صفحه اقدام نمایید . سوال خود را مطرح کنید . مشاورین پشتیبان در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود وصبور باشید . مشاوره
آنلاین فقط در موراد فوری ،سوالات کوتاه و ضروری امکان پذیر است . در غیر اینصورت برای تنظیم وقت مشاوره تلفنی و یا حضوری با ما در ارتباط باشید .

نیاز به مشاوره خانواده دارم

نیاز به مشاوره خانواده دارم

در صورت تمایل میتوانید مختصری از موضوع مورد نظر را با پذیر شد رمیان بگذارید . میتوانند در انتخاب روانشناس متخصص به شما کمک کنند . چه در مورد مشاوره های خانواده و یا دیگر مشاوره ها ،تمامی پرونده ها محرمانه باقی خواهد ماند . زمان و تعدا جلسات با توافق مشاور و مراجع میباشد .

زمان جلسات به صورت نیم ساعته میباشد . برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شمار های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت نیاز و تمایل مراجع زمان جلسات نیز افزایش می یابد .

 

نظرات بسته شده است.