بهترین مشاوره تلفنی -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

بهترین مشاوره تلفنی
بهترین مشاوره تلفنی

شماره بهترین مشاوره تلفنی

جهت ارتباط با مشاوران بهترین مشاوره تلفنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . این مرکز همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب جوابگوی شما عزیزان میباشد.

مشاوره تلفنی به جهت صرفه جویی در وقت شما عزیزان میباشد. مشاوره در تمامی زمینه هایروانشناسی از جمله خانواده ،ازدواج ،کودک و نوجوان و شحصیت انجام میشود .

ضرورت مشاوره تلفنی :

بهترین مشاوره تلفنی فرصت خوبی برای عزیزانی میباشد که امکان مراجعه حضوری ندارند.زمان جلسات هر نیم ساعت تعییدن میشود . در صورت نیاز زمان اضافه میشود .

جهات تنظیم وقت همان روز هماهنگ نمایید . بعد از واریز وجه حداکثر تا یکساعت بعد زمان مشاوره شما فیکس میشود . در صورت عدم پاسخگویی و یا شلوغی خطوط پیامک نیز جواب داده میشود .

مشاوره های به صورت آنلاین نیز امکان پذیر میباشد. مشاوره آنلاین به صورت ویس و یا چت میباشد. تنظیم زمان مشاوره با هماهنگی مراجع و مشاور میباشد .

جلسات روانشناسی به صورت کاملا محرمانه میباشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک ارجاع داده خواهد شد . ضمنا تمامی تست های روانشناسی به صورت آنلاین و غیرحضوری قابل انجام است .

در صورت نیاز به تحلیل تست به روانسنج مرکز اراجاع داده خواهد شد . پس از تحلیل تست به روانشناس تحویل داده میشود . روانشناس شما طبق جواب تست جلسات شما را تنظیم مینماید.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی :

مشاوره های تلفنی امروزه بسیار کارآمد میباشد . با وجود شرایط چند سال اخیر نیاز به درمان های روانشناسی بیش از پیش شده است. با این حال برای انتخاب بهترین مرکز همواره با تردید هایی روبرو هستیم .

جهت آشنایی با روانشناسان این مرکز با بخش پذیرش تماس بگیرید. مشاورین این مرکز به صورت تخصصی در حوزه های مختلف در حال فعالیت میباشد .

مشاوره روانشناسی- مشاوره غیرحضوری – مرکز مشاوره – روانشناس- مشاوره فردی – روانشناس خانواده – روانشناسی ازدواج – ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

جهت تنظیم وقت با شماره بالا تماس بگیرید .درصورت عدم پاسخگویی پیامک پاسخ داده میشود.