مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین
مشاوره ازدواج آنلاین

جهت انجام مشاوره ازدواج آنلابن میتوانید با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید. از مزایای انجام مشاوره آنلاین ،وقت دهی سریع میباشد. در این جلسات علاوه بر مصاحبه با هر دو نفر تمامی تست های تشخیصی لازم نیز به صورت آنلاین انجام میشود.

هزینه مشاوره ازدواج:

هزینه این جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . جهت تنظیم وقت با شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید .

جلسات مشاوره ازدواج به تمامی زوجین پیشنهاد میشود. در این جلسات علاوه بر خودشناسی میزان پایداری رابطه میز بررسی میگردد. طرح سوالات از طرفین به صورت علمی و تخصصی میباشد .

در این جلسات نقاط اشتراک و افتراق شخصیتی دونفر بررسی میگردد . حداقل فایده این جلسات آشنایی با این نکات شخصیتی میباشد . همچنین مراحل زندگی با دیدی جدید بررسی میگردد .

سوالاتی که زوجین در ذهن دارند و نمیتوانند بپرسند. و یا مسائلی که حتی پیش پاافتاده میدانند در آینده میتواند مشکل ساز شود.

ارتباطات گذشته و طرح های برنامه زندگی هر دو فرد بررسی میگردد .

تعداد جلسات مشاوره ازدواج آنلاین:

جلسات مشاوره بین ۳ تا ۸ جلسه میباشد . در صورت وجود مسائل درمانی بیشتر خواهد شد. چنانچه با توجه به بررسی شخصیتی یکی از زوجین نیاز به جلسات درمانی داشته باشند به درمانگر ارجاع داده خواهد.

این مرکز با همکاری روانپزشک دایر میباشد . لذا در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک مرکز مراجعه خواهند کرد.

مشاوره ازدواج در انواع ازدواج ها پیشنهاد میشود . ازدواج مانند هندوانه سربسته است . پس قبل از هراقدامی به تناسب شخصیتی فکر کنید . دختر و پسر از خانواده های مختلف دارای فرهنگ های متفاوتی میباشند.

شناخت کامل حتی با ماهها آشنایی هم صورت نمیگیرد . پس برای تضمین خوشبختی خود به علم تکیه کنیم . تست های شخصیت مورد اجرا تست های جهانی استاندارد میباشند.

در صورت نیاز تست های مکمل نیز گرفته میشود . ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

حتی گاهی لازم میشود تا از خانواده زوجین در جلسات مشاوره کمک بگیریم.