مشاوره خانواده خوب در رشت – 02126135397

مشاوره خانواده خوب در رشت
مشاوره خانواده خوب در رشت

برای پیدا کردن مشاوره خانواده خوب در رشت با شماره 02126135397 تماس بگیرید . مشاوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود .

مشاوره خانواده به بررسی مسائل بین اعضای خانواده میپردازد . گاهی به دلیل تفاوت سنی ،سلایق ،عقاید و… اختلافاتی بین اعضای خانواده به وجود می آید .

در این موارد کمک گرفتن از یک مشاوره خانواده خوب در رشت میتواند راهگشای ما باشد .

جهت دریافت آدرس دقیق مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . زمان مشاوره ها در همان روز وقت دهی میشود . وقت مشاوره به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . برای اطلاع از هزینه دقیق مشاوره در سال جاری با شماره موبایل -09120700582 با ما در ارتباط باشید .

شماره مشاوره خانواده خوب در رشت :

جهت ارتباط با مشاورین  مرکز با مشاره 02126135397 تماس بگیربد . انجام مشاوره در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل نیز امکان پذیر است . در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه از سیستم آنلاین پایین همین صفحه استفاده کنید . سوال خود را بپرسید .منتظر بمانید.

ضمنا در این مرکز مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی مثل خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی و.. انجام میشود . در تمایم زمینه های مشاوره میتوانید با متخصص همان حوزه مشاوره داشته باشید . ساکنین محترم شهر رشت و اطراف میتوانند از خدمات مشاوره به صورت غیر حضوری استفاده نمایند . مشاوره های غیر حضوری با همان کیفیت جلسات حضوری میباشد . در زمان مشاوره غیر حضوری شما میتوانید به صورت تلفنی ،اینترنتی ،از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس از جمله تلگرام ،واتس اپ و.. با ما در ارتباط باشید .

مشاوره خانواده خوب در رشت
مشاوره خانواده خوب در رشت

هزینه مشاوره خانواده خوب در رشت :

هزینه جلسات مشاوره خانواده به صورت تلفنی کمتر از هزینه جلسات به صورت حضوری است . لذا اگر به دلیل دوری راه ،ترافیک و مشغله کاری قادر به انجام مشاوره حضوری نیستید ، میتوانید به راحتی و با تنظیم وقت قبلی مشاوره خود را صورت غیر حضوری انجام دهید . برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با شماره 02126135397 تماس بگیرید .

معرفی مشاوره خانواده خوب در رشت :

جهت معرفی مشاورین شهر رشت و اطراف با شماره های درج شده ردسایت تماس بگیرید . ظمنا به صورت آنلاین نیز جوابگوی شما هستیم . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود .